KONST / Litografier / Färglitografi 16778165
nr 1677 8165
Gunnar Brusewitz
(1924-2004), Sverige
Pingviner. Signerad, numrerad 232/320. Färglitografi, bildmått: 27x38 cm, yttermått inklusive ram: 43x54 cm
Gunnar Brusewitz, svensk målare född 1924, död 2004.
måndag 3 februari 2025
kl 20:24:49
Gunnar Brusewitz
Läs mer om Gunnar Brusewitz